Vi utvikler og formidler show og forestillinger for alle!
Vi utvikler og formidler show og forestillinger for alle!
Vi utvikler og formidler show og forestillinger for alle!
Vi utvikler og formidler show og forestillinger for alle!
Vi utvikler og formidler show og forestillinger for alle!
Blant landets største og up-and-coming profiler samlet på en platform.
Blant landets største og up-and-coming profiler samlet på en platform.
Blant landets største og up-and-coming profiler samlet på en platform.
Blant landets største og up-and-coming profiler samlet på en platform.
Blant landets største og up-and-coming profiler samlet på en platform.

Velkommen til vår verden av humor og underholdning!

ShowPeople er et underholdningsbyrå som produserer egne forestillinger, formidler profiler og foredrag til alle typer arrangementer og er management for et knippe talentfulle profiler.

Vi er eksperter på både de kreative og produksjonstekniske sidene ved live underholdning, og vår spesialkompetanse gjør oss i stand til å skape unike og uforglemmelige opplevelser.

Vi er dedikert til å skape kunstneriske opplevelser som stråler gjennom produksjon av egne forestillinger og planlegging av spennende turneer i både Norge og resten av Skandinavia.


Enten det er for et firmaarrangement eller en personlig begivenhet, formidler vi talentfulle profiler som vil legge en spesiell touch til enhver anledning.


I tillegg til vår formidlingsvirksomhet, gir vi kjærlig støtte og ledelse til en håndfull talentfulle artister.


Vår rolle som managers er å sørge for at de kan skinne i sitt kunstneriske uttrykk og levere uforglemmelige kunstopplevelser. Sammen skaper vi en varig kunstnerisk reise.

ShowPeople Ansatte

Folkene som gjør det mulig!
Monica Nygaard Nytorpet
Monica Nygaard Nytorpet
Leder for Booking & Management
monica@showpeople.no
Manager for
  • Erlend Osnes
  • Kim Wigaard
  • Pernille Haaland
Bastian Stabell
Bastian Stabell
Leder for sceneproduksjon og turné
bastian@showpeople.no
Manager for
  • Kim Wigaard
  • Liv Gulbrandsen
Hanne Hjertø
Hanne Hjertø
Produsent
hanne@showpeople.no
Manager for
Wendy Pedersen
Wendy Pedersen
Bookingagent & artistfølger
wendy@showpeople.no
Manager for
Nina Takens-Fjeldsaa
Nina Takens-Fjeldsaa
Produksjonsleder
nina@showpeople.no
Manager for
Ida Foss Andersen
Ida Foss Andersen
Koordinator
ida@showpeople.no
Manager for